Ford doceniony przez biznes flotowy

Najważniejsze nagrody flotowe 2019 roku rozdane, a wśród nich wiele trafia do marki Ford, pokazując, jak innowacyjną i kompleksową marką jest. Osoby na co dzień odpowiedzialne za samochody w firmach docenili niemal cała paletę samochodów Ford. Bezkonkurencyjny okazał się także program BSC.

Fleet Derby 2019
Fleet Derby to największy plebiscyt pozwalający poddać ocenie rynku produkty i usługi dedykowane dla flot.  W tegorocznej edycji, po raz pierwszy, liczba wszystkich, sprawdzonych głosów, przekroczyła 100 tysięcy! Część z nich przypadła w udziale programowi Business Service Club, dzięki czemu zdobył statuetkę w kategorii najlepszy program obsługi pojazdów realizowany przez ASO.
Każdy, kto zajmuje się biznesem flotowym wie, że to serwis sprzedaje samochód po raz drugi. BSC to przede wszystkim kompleksowość rozwiązań, która pozwala zachować mobilność użytkownika pojazdu oraz profesjonalną pomoc w każdym miejscu Polski. Firmy mogą liczyć na obsługę w zakresie przeglądów, serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy, obsługę powypadkową, a także likwidację szkód u Autoryzowanych Dealerów Forda.

Dowiedz się więcej o najlepszym programie serwisowym realizowanym przez ASO w ramach Business Service Club (BSC) – [linkowane] kliknij.

Fleet Cars&Vans
Integralną częścią Plebiscytu jest test samochodów biznesowych Fleet Cars&Vans.

Podczas testów specjaliści odpowiedzialni za samochody w dużych flotach, przedstawiciele Car Fleet Management, administracji publicznej i właściciele małych i średnich firm mogli sprawdzić najlepsze samochody flotowe i wybrać najlepsze z najlepszych.

W kategorii najlepszy mały samochód firmowy najbardziej pochlebne opinie zebrał Ford Fiesta Active.  W jednym z najważniejszych segmentów Ford Fiesta Avtive zdeklasował konkurencję. Jurorzy najwyżej ocenili prowadzenie, zwrotność i jakość wykończenia. Mimo, że wersja Active jest podwyższona, to prowadziła się jak klasyczny samochód osobowy.

Także w kategorii średni samochód dostawczy zwyciężył model Forda – Transit Custom. Zwycięstwo jest tym cenniejsze, że była to mocna kategoria, a  duża część jury stanowiły osoby zarządzające samochodami użytkowymi. Jurorzy docenili takie parametry jak zwrotność, ładowność i oczywiście, jak to u Forda, jakość prowadzenia. Zdanie jury potwierdzają wyniki sprzedaży, gdzie Transit Custom jest liderem.

Fleet Awards Polska 2019


Na torze w Słomczynie odbył się Wielki Test Flotowy, integralny element plebiscytu Fleet Awards Polska. Podczas tego wydarzenia dzięki głosom jurorów po statuetkę w kategorii najlepszy flotowy samochód dla managera zdobył Ford S-MAX. Podczas całodniowych testów jurorzy mogli sprawdzić wiele elementów, wpływających na ogólna ocenę. W przypadku modelu S-MAX, który często jest wybierany przez klientów w ramach polityki tak zwanego wolnego wyboru, doceniono funkcjonalność tego modelu, jakość wykończenia i komfort. Tymi parametrami, a także dynamika jazdy S-MAX odjechał swoim konkurentom. 


Drukuj Powrót