Ford bezapelacyjnym zwycięzcą
– Fleet Derby 2021


Doświadczenie i budowa doskonałych produktów oraz usług zawsze procentuje, czego przykładem jest wielki sukces marki Ford w plebiscycie Fleet Derby 2021. Ford zwyciężył w aż czterech niezwykle istotnych kategoriach!

Niezwykle prestiżowy plebiscyt flotowy Fleet Derby odbywa się rokrocznie od dziesięciu lat. Organizatorem Gali i plebiscytu jest wiodący na polskim rynku miesięcznik „Fleet. Auto w firmie”. Zwieńczeniem jubileuszowej, dziesiątej edycji ogólnopolskiego plebiscytu flotowego Fleet Derby, była uroczysta gala wręczenia statuetek, która odbyła się w czerwcu 2021 br. Głosowanie w plebiscycie trwało pół roku, od stycznia do czerwca br., za pośrednictwem strony internetowej www.fleetderby.pl.

Mocna pozycja i rozpoznawalność plebiscytu Fleet Derby, sprawiają, że nagrody w tym plebiscycie oznaczają uznanie płynące od bezpośrednich odbiorców usług, ale również od przedstawicieli branży flotowej.

W plebiscycie Fleet Derby 2021 marka Ford trzykrotnie zwyciężyła w kategorii Napędy Alternatywne. W podkategorii Samochody osobowe - Napęd mild-hybrid (mHEV – Mild Hybrid Electric Vehicles) zwyciężył model Ford Focus.
W podkategorii Samochody użytkowe - Napęd mild-hybrid (mHEV – Mild Hybrid Electric Vehicles) bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się Ford Transit.
Jego mniejszy brat, Ford Transit Custom Plug-in Hybrid, zjednał głosujących w podkategorii Napęd hybrydowy typu plug-in (PHEV – Plug-in Hybrid Electric Vehicles).

 

Nie od dziś wiadomo, że doskonałe samochody to nie wszystko. Tym bardziej cieszy, że Ford został zwycięzcą plebiscytu w kategorii Produkt/usługa flotowa  -

Program finansowy importera. Wśród głosujących największe uznanie zdobył program finansowania samochodów Ford Leasing Opcje.
Nagrody dla marki Ford odbierał Karol Jelonek, Kierownik Strefowy ds. Sprzedaży Flotowej Ford Polska.

Fleet Derby to plebiscyt internetowy, dedykowany zarówno dostawcom rynkowym, jak i jego odbiorcom. Plebiscyt ma na celu prezentację zespołów flotowych, fleet managerów, a także promocję dostawców produktów i usług dostępnych na polskim rynku, które kształtują rynek flotowy oraz mają realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej, leasingowej i flotowej. W plebiscycie oddano 230 000 potwierdzonych głosów. Nagrody przyznano w sześciu kategoriach: Zespół Flotowy Roku, Fleet Manager Roku, Napędy alternatywne (12 podkategorii, z podziałem na samochody osobowe i użytkowe), Elektromobilność (4 podkategorie),  Produkt/ Usługa Flotowa z 23 podkategoriami produktowymi oraz Motoryzacyjna Marka Flotowa (z podziałem na samochody osobowe i użytkowe).


Drukuj Powrót