Hybrydowy wzorzec
- Ford Tourneo Custom Plug-In Hybrid


Niebywały komfort akustyczny, bezemisyjna podróż, a jednocześnie niedościgniona funkcjonalność i obszerność – to wyróżniki osobowego modelu Ford Tourneo Custom Plug-In Hybrid.

Użytkowa odmiana - Ford Transit Custom Plug-in Hybrid – została wyróżniona przez międzynarodowe Jury prestiżowym tytułem Van of the Year 2020. W tym roku model ten okazał się bezapelacyjnym zwycięzcą w plebiscycie Fleet Derby 2021 organizowanym przez prestiżowy magazyn flotowy Fleet. Ford Transit Custom Plug-in Hybrid zwyciężył w kategorii Napęd hybrydowy typu plug-in (PHEV – Plug-in Hybrid Electric Vehicles).

Osobowy wariant Tourneo Custom Plug-in Hybrid w doskonały sposób łączy dynamikę jazdy w wyjątkową wydajnością. Zaawansowany elektryczny układ napędowy pozwala zarówno na pokonywanie krótkich tras bez zużycia ani jednej kropli paliwa, jak i dodatkowe ładowanie za pomocą tradycyjnej sieci elektrycznej. Dzięki wsparciu wielokrotnie nagradzanego 1-litrowego silnika EcoBoost pojazd oferuje niezrównany poziom efektywności, nawet podczas dłuższych podróży. W trybie bezemisyjnym możemy przejechać ok. 50 km, co wyraźnie podniesie komfort podróży w warunkach miejskich. Dłuższa podróż może się odbywać przy wsparciu silnika EcoBoost 1,0 l współpracującego z układem hamowania regeneracyjnego, który dodatkowo ładuje akumulatory – jeśli są odpowiednio naładowane kierowca może przełączyć się na napęd elektryczny. Przy jego wykorzystaniu zasięg wzrośnie do ok. 500 km. Co ważne, model Tourneo Custom Plug-In Hybrid  pozwala wjechać w wyznaczone strefy o bardzo niskiej lub zerowej emisji spalin. Już niedługo wiele takich stref pojawi się w polskich miastach.
Tourneo Custom Plug-In Hybrid zachwyca nie tylko możliwościami napędu, ale i funkcjonalnością będącą od lat wyróżnikiem modeli marki Ford. Ford może oferować sześć pojedynczych siedzeń z możliwością ich dowolnego ustawienia. To pozwala klientom na najwyższą elastyczność w konfiguracji modelu i formy użytkowania tylnej części kabiny samochodu. Ustawienie tylnych rzędów w formacie konferencyjnym zapewnia doskonały dostęp i lepszą interakcję między pasażerami. Tourneo Custom Plug-In Hybrid sprawdzi się nie tylko w roli dużego samochodu rodzinnego, który zabierze na pokład wszystkich członków rodziny wraz z ich bagażem na cały wyjazd. To również świetne rozwiązanie dla biznesu oraz komfortowego, eleganckiego transportu np. na trasie z hotelu na lotnisko. Wszechstronne możliwości konfiguracyjne wnętrza pozwalają na dostosowanie auta do różnych zadań. Samochód pozwala cieszyć się m.in. z aktywowanego głosem systemu komunikacji i rozrywki SYNC 3 firmy Ford, zapewniającego pełną kompatybilność z Apple CarPlay i Android Auto i obsługiwanego poprzez 8-calowy kolorowy ekran dotykowy.

Standardowa technologia modemu pokładowego FordPass Connect umożliwia każdemu pasażerowi korzystanie z łączności Wi-Fi z możliwością obsługi do 10 urządzeń. Dostęp do szeregu funkcji można uzyskać za pośrednictwem aplikacji mobilnej FordPass, która nie tylko ułatwia obsługę pojazdu, ale oferuje takie informacje, jak status pojazdu, lokalizator pojazdu i zdalne blokowanie / odblokowywanie itp.

Zestaw tych cech sprawi, że Ford Tourneo Custom Plug-In Hybrid może stać się wizytówką Twojej firmy i doskonałym partnerem w biznesie.


Drukuj Powrót